Jak otrzymać darmowe assistance?

Polacy coraz chętniej korzystają z usług zapewnianych w ramach assistance. Zwłaszcza assistance samochodu cieszy się dużą popularnością wśród polskich kierowców. Nie wszyscy jednak wiedzą, że za assistance auta wcale nie trzeba płacić. Jak można otrzymać darmowe assistance samochodu?

Za naszym pośrednictwem Assistance na 7 dni w Polsce dostaniesz za darmo razem z ubezpieczeniem OC, OC/AC lub turystycznym, jeżeli tylko wartość zakupionej polisy wyniesie co najmniej 150 zł. Możesz też nabyć tygodniowe assistance jako samodzielny produkt. To dobra opcja dla tych, którzy zapomnieli o assistance, kiedy zawierali umowę OC.

Potrzebujesz assistance na dłużej? A może jedziesz za granicę i szukasz polisy na wyjazd? Umożliwiamy także zakup rozszerzonego assistance w atrakcyjnej cenie bez spełniania żadnych dodatkowych wymagań.

W naszej ofercie są dostępne ubezpieczenia assistance samochodu na:

Proponowane warianty ubezpieczenia assistance różnią się także zakresem terytorialnym. Możesz wybrać polisę działającą jedynie w Polsce lub taką, która zapewnia ochronę na terenie Europy. Możesz zatem kupić dokładnie takie ubezpieczenie assistance, jakie potrzebujesz. Krótkie assistance na zagraniczny wypad? Kompleksowa ochrona przez cały rok? W naszej ofercie z pewnością znajdziesz pakiet pasujący idealnie do Twoich potrzeb.

Umowę assistance można zawrzeć dla każdego auta osobowego w wieku do 20 lat (w przypadku assistance od wypadku i aktów wandalizmu). Jeśli chcesz, by assistance samochodu obejmowało także przypadki awarii, pojazd nie może mieć więcej niż 15 lat. Należy zauważyć, że auto musi być zarejestrowane na osobę lub osoby fizyczne.

Zwróć uwagę, że ochrona oferowana w ramach assistance zaczyna się najwcześniej po 3 dniach od aktywacji polisy. Jeśli więc planujesz wyjazd i potrzebne Ci jest assistance krótkoterminowe, zawrzyj umowę odpowiednio wcześnie. Dzięki temu nie będziesz się musieć martwić, co się stanie, jeśli w czasie podróży auto ulegnie awarii lub dojdzie do stłuczki.