Jak Ci pomoże assistance w podróży?

Z assistance samochodu Polacy korzystają w różnych okolicznościach. W końcu auto może ulec awarii także na ulicy 100 metrów od mieszkania. Największą pomocą assistance samochodowe może jednak służyć w czasie podróży. Awaria pojazdu w czasie urlopu w Chorwacji może oznaczać, że Twój wyczekiwany odpoczynek zmieni się w najdroższy wyjazd w życiu.

W jaki sposób assistance samochodu może Ci pomóc w trakcie podróży? Oferowane przez nas ubezpieczenie assistance zapewnia następujące usługi:

Suma proponowanego ubezpieczenia assistance wynosi 2000 euro. Do takiej kwoty ubezpieczyciel pokryje maksymalnie koszty usprawnienia pojazdu na miejscu lub holowania.

Jeśli wybierzesz wariant Europa ubezpieczenia assistance, otrzymasz ubezpieczenie o szerokim zakresie terytorialnym ochrony. Co ważne, taka polisa nie działa jedynie w krajach należących do Unii Europejskiej. Ubezpieczenie zapewni Ci pomoc także w takich państwach jak Mołdawia, Rosja (tylko jej europejska część) czy Ukraina, czyli w krajach, w których zorganizowanie pomocy drogowej może być o wiele trudniejsze.

Mając ubezpieczenie assistance, nie musisz się więc martwić, że utkniesz bez pomocy na jakiejś bocznej francuskiej drodze lub w austriackiej wiosce, o której nigdy nie słyszałeś. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z ubezpieczycielem, który zajmie się organizacją pomocy dla Ciebie oraz Twojego auta.

Warto zwrócić uwagę, że w przypadku aut mających mniej niż 15 lat ubezpieczenie chroni także w przypadku awarii, a nie tylko w razie wypadku czy aktu wandalizmu. Jest to zdecydowana przewaga tej polisy w porównaniu do mini assistance dodawanych za darmo do OC przez wielu ubezpieczycieli.

Assistance w podróży zapewni Ci tak wyczekiwany beztroski wypoczynek. Przerzuć zmartwienia o auto na ubezpieczyciela, a sam ciesz się relaksem.